Our things

stop

24. dubna 2011 v 23:23 | Jane^ & kaarolinaa
Takže, jak začít. Uričtě jste si všimli, že to tu není takový, jaký to tu bylo na začátku ... Jelikož toho máme dost do školy, venku je hezky, tak tu nechceme trčet, ... tak jsme se rozhodly, že blog

POZASTAVÍME

Omlouváme se affs, a budeme rády, když bychom se rozhodly vrátit, tak abychom mohli být nadále affs .

Omlouváme se a děkujeme všem, co tu kdy byli.

Wild Child ♥

11. dubna 2011 v 18:26 | Jane^
My s Karčou tenhle film osobně zbožňujeme ♥ na táboře si ho pustíme za těch 10 dnů minimálně 10x :D
Co se týče děje, nic extra, ale tak stručně: Poppy, bohatá holka, která bydlí se svým tátou na Malibu, je strašně rozmazlená (kupodivu :D). Dělá pořád nějaký průsery a tak, takže se jí táta rozhodne, že jí pošle na internát do Anglie, na Abbey Mount. Když tam Poppy přijede, tak na ní všichni koukaj, protože samozřejmě poněkud vyčnívá. Hned si znepřátelí Heriet - myslim, nějaká členka školní rady, nebo co a každej se jí bojí. Když přijede Poppy, tak Heriet má smůlu :D. Na pokoji se taky moc nespřátelí, spíš naopak, stěžuje si na personál :D , takže její spolubydlící si o ní udělají svůj obrázek :D. Samozřejmě, že se tam objeví i kluk - ředitelčin syn Fredy, ale za normálních okolností je sbližování zakázané ... Po několika dnech se se spolubydlícíma dohodne na plánu, který jí má dostat ze školy ven. Provokuje učitele, dělá průsery, snaží se sbalit Fredyho... Ředitelka jí samozřejmě pořád domlouvá, ale je to houby platný. Postupně se jí tam začíná i líbit. Škola se účastní turnaje v lakrosu a díky Poppy, která se do hry dostane náhodou, škola po strašně moc letech postoupí do dalšího kola ( v podstatě poprvý od doby, kdy tam studovala její máma..), ... až do finále. Fredy se do Poppy samozřejmě zamiluje, jdou spolu ven ... ale samozřejmě, že když se Poppy svěřuje svojí "kamarádce" z Malibu mejlem, tak se zapomene odhlásit. Když se vrátí z rande, tak NĚKDO ( ... kdo asi :D) napíše falešné mejly a rázem jsou na Poppy všichni naštvaní.. Večer jde tajně do kuchyně, volá tý svojí "kámošce", která se s ní samozřejmě kamarádí jen kvůli penězům, Poppy to dojde a omylem zapálí utěrku, hned to uhasí a běží do pokoje. za chvíli se vzbudí a vidí, že kuchyň hoří ... Poppy po tom všem jde před čestný soud, s tím, že to udělala, ale tam jí málem ten soud (v čele s Heriet :D) obviní z toho požáru, jenže vzhledem k některým okolností spolubydlící ( i Fredy), zjistí, že ten mejl Poppy nepsala, takže jí jdou podpořit a ve finále se Heriet sama usvědčí z požáru :D. Tu ze školy vyhodí, škola vyhraje celostátní turnaj v lakrosu ( v čele s P.), dá se oficiálně dohromady s Fredym a přijede si pro ní táta ( zjistil , že P. ví, že na tu školu chodila i její matka ..). Film končí záběrem, jak se se svýma spolubydlícíma a Fredym opaluje na Malibu ;P.

Jo, je to klasická americká blbost, ale nám se to líbí :D
Jinak možná sem to napsala trochu divně, možná to nebudete chápat, ale nechtěla sem to kopírovat odněkaď, abych to měla za 3 minuty hotový :D.

btw. pod perexem trailer ;)
 
 

Reklama